Bewakingsvaartuigen
B1 t/m B16
Duitse Hafenschutzschiff Armin (NO 30)
Duitse Hafenschutzschiff Biene II (NB 16)
Duitse Hafenschutzschiff Samoa (NH 01)
Duitse Hafenschutzschiff Samoa (NO 05)
Duitse Vorpostenboot Samoa (V 6104)
Duitse Vorpostenboot Samoa (V 6105)
Hr. Ms. Batak
Hr. Ms. Bath I
Hr. Ms. Bath II
Hr. Ms. Belang
Hr. Ms. Biaro
Hr. Ms. Boenakan
Hr. Ms. BV 1
Hr. Ms. BV 11
Hr. Ms. BV 16
Hr. Ms. BV 17
Hr. Ms. BV 18
Hr. Ms. BV 19
Hr. Ms. BV 19A
Hr. Ms. BV 2
Hr. Ms. BV 20
Hr. Ms. BV 21
Hr. Ms. BV 3
Hr. Ms. BV 30
Hr. Ms. BV 31
Hr. Ms. BV 33
Hr. Ms. BV 34
Hr. Ms. BV 35
Hr. Ms. BV 36
Hr. Ms. BV 37
Hr. Ms. BV 38
Hr. Ms. BV 39
Hr. Ms. BV 4
Hr. Ms. BV 4 (2)
Hr. Ms. BV 40
Hr. Ms. BV 41
Hr. Ms. BV 42
Hr. Ms. BV 43
Hr. Ms. BV 44
Hr. Ms. BV 45
Hr. Ms. BV 5
Hr. Ms. BV 6
Hr. Ms. Kasuaris
Hr. Ms. Laman de Vries
Hr. Ms. OS I
Hr. Ms. OS II
Hr. Ms. Pehe
Hr. Ms. Semarang
Hr. Ms. Simson
Hr. Ms. Tamako
Hr. Ms. Taroena
Nederlandse bewakingsvaartuigen
 
Escorteschepen
Amerikaanse Escortejager USS Samuel B. Roberts (DE 413)
Amerikaanse Escortejagers van de Butler-klasse
HMS Carnation
Hr. Ms. Bouclier
Hr. Ms. Friso (2)
Hr. Ms. Jean Frederic
Hr. Ms. Johan Maurits van Nassau (2)
Hr. Ms. Notre Dame de France
Nederlandse escorteschepen
 
Hulp-vliegdekschepen
Acavus
Adula
Alexia
Amastra
Ancylus
CAM-schepen
Empire Faith
Empire Foom
Empire Lawrence
Empire Mac Alpine
Empire Mac Andrew
Empire Mac Cabe
Empire Mac Callum
Empire Mac Coll
Empire Mac Dermott
Empire Mac Kay
Empire Mac Kendrick
Empire Mac Mahon
Empire Mac Rae
Empire Moon
Empire Morn
Empire Rainbow
Gadila
HMS Ariguani
HMS Maplin
HMS Patia
HMS Pegasus
HMS Springbank
Kagu Maru
Kamikawa Maru
Kimikawa Maru
Kinugasa Maru
Kiyokawa Maru
Kunikawa Maru
MAC-Schepen
Macoma
Miralda
Rapana
Sagara Maru
San-Yo Maru
Sanuki Maru
SS Michael E
Yoshiro Maru
 
Hulpschepen
Artillerie-Träger
Duits Flakschiff Ariadne
Duits Flakschiff Niobe
Duits Flakschiff Undine
Hakko Maru
Harugiku Maru
Hikawa Maru No. 2
HMAS Whang Pu
HMS Eastern Isles
HMS Hospitalship No. 3
HMS Hospitalship No. 4
HMS Hospitalship No. 5
HMS Hospitalship No. 7
HMS Hospitalship No. 9
HMS Princess Beatrix
HMS Queen Emma
HMS Queen Emma en HMS Princess Beatrix
HMS Western Isles
Hospitaalschip Hr. Ms. Op ten Noort
Hr. Ms. Albatros
Hr. Ms. Aldebaran
Hr. Ms. Amstelstroom
Hr. Ms. Arend
Hr. Ms. Barentsz
Hr. Ms. Batavier II
Hr. Ms. Batavier IV
Hr. Ms. Batterijschip IJmuiden
Hr. Ms. Batterijschip Vliereede
Hr. Ms. Bellatrix
Hr. Ms. Buffel
Hr. Ms. Canopus
Hr. Ms. Castor
Hr. Ms. communicatievaartuig Texel
Hr. Ms. Cornelis Drebbel
Hr. Ms. Cressy
Hr. Ms. D 1
Hr. Ms. De Klerk
Hr. Ms. De Mok I
Hr. Ms. Deneb
Hr. Ms. Ellerts de Haan
Hr. Ms. Eridanus
Hr. Ms. Fazant
Hr. Ms. Fomalhaut
Hr. Ms. Gelderland
Hr. Ms. Gemma
Hr. Ms. Hendrik Karssen
Hr. Ms. Hertog Hendrik
Hr. Ms. Hoofdinspecteur Zeeman
Hr. Ms. Hydrograaf
Hr. Ms. Inspecteur Generaal Twent
Hr. Ms. Janssens
Hr. Ms. Koning der Nederlanden
Hr. Ms. Koningin Emma der Nederlanden
Hr. Ms. Luctor et Emergo
Hr. Ms. M 73
Hr. Ms. M 74
Hr. Ms. Mecklenburg
Hr. Ms. Merak
Hr. Ms. Mercuur
Hr. Ms. Merel
Hr. Ms. Moeara Boelian
Hr. Ms. Mulan
Hr. Ms. Neptunus
Hr. Ms. Noord Brabant
Hr. Ms. Oranje Nassau
Hr. Ms. Orion
Hr. Ms. pantserschip Jacob van Heemskerck
Hr. Ms. Peta
Hr. Ms. Plancius
Hr. Ms. Pollux
Hr. Ms. Poolster
Hr. Ms. Reiger
Hr. Ms. Roggeveen
Hr. Ms. Schorpioen
Hr. Ms. Schouten
Hr. Ms. Schouwen
Hr. Ms. Serdang
Hr. Ms. Sirius
Hr. Ms. Speelman
Hr. Ms. Stuyvesant
Hr. Ms. Tjibadak
Hr. Ms. Tydeman
Hr. Ms. Urania
Hr. Ms. Valk
Hr. Ms. Van Neck
Hr. Ms. Van Speyk
Hr. Ms. Van Waerwijck
Hr. Ms. Volharding
Hr. Ms. Voorwaarts
Hr. Ms. Wega
Hr. Ms. Westernland
Hr. Ms. Wilhelmina
Hr. Ms. Willebrord Snellius
Hr. Ms. Zeearend
Hr. Ms. Zeemanshoop
Hr. Ms. Zuiderkruis
Imaji Maru
Kärnten
LAT 29 Leuwehaven
LAT 30 Prinses Beatrix
LAT 35 Audacia
LAT 36 Europa
Merkur
ms Adwill II
ms Albatros
ms Aldegonda
ms Aletta
ms Ambo
ms Argri
ms Asahan
ms Beatrix
ms Bloemfontein
ms Boissevan
ms Boschfontein
ms Brastagi
ms Christiaan Huijgens
ms Cosmopoliet
ms Dempo
ms Hasewint
ms Indrapoera
ms Japara
ms Johan van Oldenbarnevelt
ms Josefina
ms Juno
ms Klipfontein
ms Koningin Emma
ms Kota Agoeng
ms Kota Baroe
ms Kota Inten
ms Maetsuycker
ms Mampawa
ms Marnix van St. Aldegonde
ms Minjak
ms Minjak Tanah
ms Moesi
ms Nellie
ms Noordam
ms Ondina
ms Oosterschelde
ms Ophir
ms Oranje
ms Oranje (sleepboot)
ms Paula
ms Petronella
ms Poelau Laut
ms Prins Hendrik
ms Prinses Beatrix
ms Prinses Juliana
ms Ruys
ms Sibajak
ms Sija
ms Sloterdijk
ms Sommelsdijk
ms Tabinta
ms Tegelberg
ms Tema
ms Tjisadane
ms Tjitjalengka
ms Twee Gebroeders
ms W.F. van der Wijck
ms Weltevreden
ms Zeemeeuw
ms Zwarte Zee
Nederlandse benzinetransportschepen
Nederlandse communicatievaartuigen
Nederlandse depotschepen voor onderzeeboten
Nederlandse gemilitariseerde hulpschepen
Nederlandse hospitaalschepen
Nederlandse logementsschepen
Nederlandse moederschepen voor onderzeeboten
Nederlandse moederschepen voor torpedomotorboten
Nederlandse niet-gemilitariseerde hulpschepen: sleepboten
Nederlandse niet-gemilitariseerde hulpschepen: tankers
Nederlandse niet-gemilitariseerde hulpschepen: transportschepen
Nederlandse niet-gemilitariseerde hulpschepen: zinkschepen
Nederlandse opnemingsvaartuigen
Nederlandse pantser- en pantserdekschepen
Nederlandse pantserdekschepen
Nederlandse pantserschepen
Nederlandse tankers
Nederlandse torpedowerkschepen
Nederlandse troepentransportschepen in Amerikaanse dienst
Nederlandse troepentransportschepen in Britse dienst
Nederlandse werkschepen
Onderzeebootmoederschip Hr. Ms. Colombia
Randzel
SAT 10 Kemphaan
SAT 11 Cascade
SAT 12 Globe
SAT 13 Joost
SAT 14 Berkelstroom
SAT 15 Polaris
SAT 16 Westflandern
SAT 18 Ostsee
SAT 19 Trompenburgh
SAT 2 Hast I
SAT 6 Soemba
SAT 7 Nienburg
SAT 8 Paraat
SAT 9 Unitas
Schepen van de Gouvernements Marine
Schepen van de OBB
Schwere Artillerie-Träger
ss Annie Goedkoop
ss Benakat
ss Costa Rica
ss Djirak
ss Eem
ss Elisabeth Goedkoop
ss Flip
ss Gina
ss Gloria
ss Hector
ss Hector (NISHM)
ss Iris
ss Jan Pieterszoon Coen
ss Johan de Witt
ss Jules
ss Kraus
ss Mars
ss Melchior Treub
ss Meroendoeng
ss Naaldwijk
ss Nestor
ss Nieuw Amsterdam
ss Nieuw Holland
ss Nieuw Zeeland
ss Nolly
ss Noordwijk
ss Paul
ss Pendopo
ss Pennland
ss Pief
ss Prinses Juliana
ss R. van Hasselt
ss Rolf
ss Semiramis
ss Slamat
ss Soedoe
ss St. Philipsland
ss Stentor
ss Tasman
ss Tata
ss Teddy
ss Tjikandi
ss Tjikarang
ss Toendjoek
ss Utrecht
ss Volendam
ss Westernland
ss Zoom
ss Zweden
ss `s-Jacob
Suiten Maru
Tankboot 1
Tenno Maru
 
Kanonneerboten
Hr. Ms. Balder
Hr. Ms. Braga
Hr. Ms. Brinio
Hr. Ms. Flores
Hr. Ms. Freyr
Hr. Ms. Friso
Hr. Ms. Gruno
Hr. Ms. Hadda
Hr. Ms. Hefring
Hr. Ms. Soemba
Hr. Ms. Soerabaja
Hr. Ms. Thor
Hr. Ms. Tyr
Hr. Ms. Van Kinsbergen
Hr. Ms. Van Speijk
K 1
K 2
K 3
Kanonneerboot Hr. Ms. Johan Maurits van Nassau
Kanonneerboten van de Brinio-klasse
Kanonneerboten van de Flores-klasse
Kanonneerboten van de K-klasse
Kanonneerboten van de Thor-klasse
Nederlandse kanonneerboten
 
Koopvaardijschepen
Duitse Fischdampfer Malangen (PG550)
Duitse Tanker ms Altmark
Duitse Tanker ms Uckermark
Duitse Tankers van de Dithmarschen-klasse
Duitse Vrachtvaarder ss Rio de Janeiro
 
Korvetten
Australische korvetten van de Bathurst-klasse
HMAS Ararat
HMAS Armidale
HMAS Ballarat
HMAS Bathurst
HMAS Benalla
HMAS Bendigo
HMAS Bowen
HMAS Broome
HMAS Bunbury
HMAS Bundaberg
HMAS Burnie
HMAS Cairns
HMAS Castlemaine
HMAS Cessnock
HMAS Colac
HMAS Cootamundra
HMAS Cowra
HMAS Deloraine
HMAS Dubbo
HMAS Echuca
HMAS Fremantle
HMAS Gawler
HMAS Geelong
HMAS Geraldton
HMAS Gladstone
HMAS Glenelg
HMAS Goulburn
HMAS Gympie
HMAS Horsham
HMAS Inverell
HMAS Ipswich
HMAS Junee
HMAS Kalgoorlie
HMAS Kapunda
HMAS Katoomba
HMAS Kiama
HMAS Latrobe
HMAS Launceston
HMAS Lismore
HMAS Lithgow
HMAS Maryborough
HMAS Mildura
HMAS Parkes
HMAS Pirie
HMAS Rockhampton
HMAS Shepparton
HMAS Stawell
HMAS Strahan
HMAS Tamworth
HMAS Toowoomba
HMAS Townsville
HMAS Wagga
HMAS Wallaroo
HMAS Warrnambool
HMAS Whyalla
HMAS Wollongong
HMIS Bengal
HMIS Bombay
HMIS Madras
HMIS Punjab
Hr. Ms. Ambon
Hr. Ms. Banda
Hr. Ms. Batjan
Hr. Ms. Boeroe
Hr. Ms. korvet Ceram
Hr. Ms. Morotai
Hr. Ms. Ternate
Hr. Ms. Tidore
KRI Banteng
KRI Hang Tuah
KRI Pati Unis
KRI Radjawali
TCG Alanya
TCG Amasra
TCG Antalya
TCG Ayancik
TCG Ayvalik
 
Landingsschepen
AB-Tei
Daihatsu
ES-Tei/SS-Tei
Japanse Landingsvaartuigen
LCT Landing Craft Tank
LST Landing Ship Tank
Mokusei-Daihatsu
Shinshu Maru I
Shohatsu
Toku-Daihatsu
 
Lichte-kruisers
Abukuma
Amerikaanse lichte kruisers van de Brooklyn-klasse
Britse Lichte Kruiser HMS Birmingham (19)
Britse Lichte Kruisers van de Southampton-klasse
Duitse lichte kruiser Emden
Duitse lichte kruisers van de Leipzig-klasse
Hr. Ms. De Ruyter
Hr. Ms. Jacob van Heemskerck
Hr. Ms. Java
Hr. Ms. Sumatra
Hr. Ms. Tromp
Isuzu
Japanse Lichte Kruisers van de Nagara-klasse
Jintsu
Karlsruhe
Kinu
Köln
Königsberg
Leipzig
Lichte kruisers van de Java-klasse
Lichte kruisers van de K-klasse
Lichte kruisers van de Tromp-klasse
Nagara
Naka
Natori
Nürnberg
Sendai
USS Boise
USS Brooklyn
USS Helena
USS Honolulu
USS Nashville
USS Philadelphia
USS Phoenix
USS Savannah
USS St. Louis
Yura
 
Mijnenleggers
Britse Mijnenlegger HMS Teviotbank (M04)
Hr. Ms. Bangkalan
Hr. Ms. Bulgia
Hr. Ms. Douwe Aukes
Hr. Ms. Gouden Leeuw
Hr. Ms. Hydra
Hr. Ms. Jan van Brakel
Hr. Ms. Koningin Emma
Hr. Ms. Krakatau
Hr. Ms. Medusa
Hr. Ms. Nautilus
Hr. Ms. Prins van Oranje
Hr. Ms. Prins Willem I
Hr. Ms. Pro Patria
Hr. Ms. Rigel
Hr. Ms. Soemenep
Hr. Ms. Van Meerlant
Hr. Ms. Vidar
Hr. Ms. Willem van der Zaan
Mijnenleggers van de Hydra-klasse
Mijnenleggers van de Prins van Oranje-klasse
Mijnenleggers van de Van Meerlant-klasse
Nederlandse mijnenleggers
Ram (mijnenlegger)
Regulus
 
Mijnenvegers
Ex Hr. Ms. Willem van Ewijck (2)
Hr. Ms. A
Hr. Ms. Abraham Crijnssen
Hr. Ms. Abraham van der Hulst
Hr. Ms. Abraham van der Hulst (2)
Hr. Ms. Alkmaar
Hr. Ms. Alma
Hr. Ms. Alor
Hr. Ms. Ameland
Hr. Ms. Andijk
Hr. Ms. Aneta
Hr. Ms. Antje
Hr. Ms. Ardjoeno
Hr. Ms. Aroe
Hr. Ms. Azimuth
Hr. Ms. B
Hr. Ms. Bantam
Hr. Ms. Bergen
Hr. Ms. Beveland
Hr. Ms. Bloemendaal
Hr. Ms. Bogor
Hr. Ms. Bruinvisch
Hr. Ms. C
Hr. Ms. Caroline
Hr. Ms. Ceram
Hr. Ms. Cheribon
Hr. Ms. Ciska
Hr. Ms. Claesje
Hr. Ms. D
Hr. Ms. Digoel
Hr. Ms. Dirkje
Hr. Ms. Djampea
Hr. Ms. Djember
Hr. Ms. Djombang
Hr. Ms. Dolfijn
Hr. Ms. Duiveland
Hr. Ms. Eland Dubois
Hr. Ms. En Avant
Hr. Ms. Endeh
Hr. Ms. Enggano
Hr. Ms. Eveline
Hr. Ms. Ewald
Hr. Ms. Fakfak
Hr. Ms. Garoet
Hr. Ms. Gedeh
Hr. Ms. Gerberdina Johanna
Hr. Ms. Goeree
Hr. Ms. Grissee
Hr. Ms. Hercules
Hr. Ms. Holland
Hr. Ms. Hollandia
Hr. Ms. IJmuiden
Hr. Ms. IJsselmonde
Hr. Ms. Isabel
Hr. Ms. Jan van Amstel
Hr. Ms. Jan van Gelder
Hr. Ms. Jaqueline Clasine
Hr. Ms. Kawi
Hr. Ms. Lawoe
Hr. Ms. Libra
Hr. Ms. Limburgia
Hr. Ms. M1
Hr. Ms. M2
Hr. Ms. M3
Hr. Ms. M4
Hr. Ms. Maria Elizabeth
Hr. Ms. Maria R. Ommering
Hr. Ms. Maria van Hattum
Hr. Ms. Marken (I)
Hr. Ms. Marken (II)
Hr. Ms. Merapi
Hr. Ms. Merbaboe
Hr. Ms. Mico
Hr. Ms. Noordsvaarder
Hr. Ms. Overflakkee
Hr. Ms. Pieter de Bitter
Hr. Ms. Pieter Florisz
Hr. Ms. Putten
Hr. Ms. Rindjani
Hr. Ms. Rotterdam
Hr. Ms. Rozenburg
Hr. Ms. Salak
Hr. Ms. Schokland
Hr. Ms. Slamat
Hr. Ms. Smeroe
Hr. Ms. Terschelling (I)
Hr. Ms. Terschelling (II)
Hr. Ms. Texel (I)
Hr. Ms. Texel (II)
Hr. Ms. Tholen
Hr. Ms. Tjerimai
Hr. Ms. Uiver
Hr. Ms. Vikingbank
Hr. Ms. Vlieland
Hr. Ms. Voorne
Hr. Ms. Walcheren
Hr. Ms. Walrus
Hr. Ms. Wieringen
Hr. Ms. Willem van Ewijck
Hr. Ms. Witte Zee
hulpmijnenveger Hr. Ms. Flores
Hulpmijnenvegers van de ABC-klasse
Hulpmijnenvegers van de Ardjoeno-klasse
Hulpmijnenvegers van de DEFG-klasse
Hulpmijnenvegers van de Smeroe-klasse
Identificatie Nederlandse (hulp-)mijnenvegers
Mijnenvegers van de A-klasse
Motormijnenvegers van de Ameland-klasse
Motormijnenvegers van de Duiveland-klasse
Nederlandse hulpmijnenvegers
Nederlandse mijnenvegers
Noorse Mijnenveger KNM FY 1712 (Bjerk)
Noorse Mijnenveger KNM FY 1732 (Syrian)
Stalen mijnenvegers van de Jan van Amstel-klasse
 
Onderzeeërs
Britse Onderzeeboot HMS Oxley (55P)
Britse Onderzeeboot HMS Triton (N15)
Britse Onderzeeboten van de Odin-klasse
Britse Onderzeeboten van de Oxley-klasse
Britse Onderzeeboten van de T-klasse
Britse submarines voor de Nederlandse marine
Chileense Onderzeeboten van de Capitan O'Brien-klasse
Duitse Onderzeeboten van het Type Biber
Duitse onderzeeboten van het Type XXVIIc
Hr. Ms. Dolfyn
Hr. Ms. K IX
Hr. Ms. K VII
Hr. Ms. K VIII
Hr. Ms. K X
Hr. Ms. K XI
Hr. Ms. K XII
Hr. Ms. K XIII
Hr. Ms. K XIV
Hr. Ms. K XV
Hr. Ms. K XVI
Hr. Ms. K XVII
Hr. Ms. K XVIII
Hr. Ms. O 10
Hr. Ms. O 11
Hr. Ms. O 12
Hr. Ms. O 13
Hr. Ms. O 14
Hr. Ms. O 15
Hr. Ms. O 16
Hr. Ms. O 19
Hr. Ms. O 20
Hr. Ms. O 21
Hr. Ms. O 22
Hr. Ms. O 23
Hr. Ms. O 24
Hr. Ms. O 27
Hr. Ms. O 8
Hr. Ms. O 9
Hr. Ms. Tijgerhaai
Hr. Ms. Zeehond
Hr. Ms. Zwaardvisch
I-165
I-166
Japanse Onderzeeboot I-153
Japanse Onderzeeboot I-53 (I)
Japanse Onderzeeboten van het Kaidai Type KDIIIa
Nederlandse Onderzeeboten van de K XIV-klasse
Nederlandse Onderzeeboten van het type O 16
O 25
O 26
Onderzeeboten van de K V-klasse
Onderzeeboten van de K VIII-klasse
Onderzeeboten van de K XI-klasse
Onderzeeboten van de O 12-klasse
Onderzeeboten van de O 19-klasse
Onderzeeboten van de O 21-klasse
Onderzeeboten van de O 9-klasse
ORP Orzel
ORP Sep
Poolse onderzeeboten van de Orzel-klasse
Type KD5, Kaigun
UD 1
UD 2
UD 3
UD 4
UD 5
 
Pantserschepen
Noorse Patrouilleschip KNM Syrian
 
 
Patrouilleboten
Hr. Ms. Enern
Hr. Ms. Femern
Hr. Ms. P1 tot en met Hr. Ms. P4
Hr. Ms. P17 tot en met Hr. Ms. P20
Hr. Ms. P21 tot en met Hr. Ms. P23
Hr. Ms. P37 tot en met Hr. Ms. P40
Hr. Ms. P5 tot en met Hr. Ms. P8
Hr. Ms. P9 tot en met Hr. Ms. P16
Hr. Ms. Queen Wilhelmina
Hr. Ms. S 1
Hr. Ms. S 2
Hr. Ms. S 3
Hr. Ms. S 4
Hr. Ms. S 5
Hr. Ms. S 6
Hr. Ms. Toern
Hr. Ms. Van Masdijn
Motorpatrouilleboten van de S-klasse
Nederlandse patrouilleboten
Noorse Patrouilleschepen
Noorse Patrouilleschepen van de Nordkapp-klasse
Noorse Patrouilleschip ds Alpha
Noorse Patrouilleschip ds Alversund
Noorse Patrouilleschip KNM Bjerk
Noorse Patrouilleschip KNM Farm
Noorse Patrouilleschip KNM Heimdal
Noorse Patrouilleschip KNM Honningsvag
Noorse Patrouilleschip KNM Nordkapp
Noorse Patrouilleschip KNM Pol III
Patr. No.101
 
Slagkruisers
Amerikaanse slagkruisers van de Alaska-klasse
Britse Slagkruiser HMS Renown
Britse Slagkruiser HMS Repulse
Britse Slagkruisers van de Renown-klasse
HMS Hood
USS Alaska
USS Guam
 
Slagschepen
Amerikaanse slagschepen
Amerikaanse slagschepen van de Colorado-klasse
Amerikaanse slagschepen van de Iowa-klasse
Amerikaanse slagschepen van de Nevada-klasse
Amerikaanse slagschepen van de New Mexico-klasse
Amerikaanse slagschepen van de New York-klasse
Amerikaanse slagschepen van de North Carolina-klasse
Amerikaanse slagschepen van de Pennsylvania-klasse
Amerikaanse slagschepen van de South Dakota-klasse
Amerikaanse slagschepen van de Tennessee-klasse
Amerikaanse slagschepen van de Wyoming-klasse
Bismarck
Britse Slagschepen van de King George V-klasse
Britse Slagschepen van de Queen Elizabeth-klasse
Britse Slagschepen van de Revenge-klasse
Gneisenau
Haruna
Hiei
HMS Anson
HMS Barham
HMS Duke of York
HMS Howe
HMS King George V
HMS Malaya
HMS Nelson
HMS Prince of Wales
HMS Queen Elizabeth
HMS Rodney
HMS Valiant
HMS Warspite
Japanse slagschepen van de Kawachi-klasse
Japanse Slagschepen van de Kongo-klasse
Kawachi
Kirishima
Kongo
Scharnhorst
Settsu
Slagschepen van de Scharnhorst-klasse
Tirpitz
USS Alabama
USS Arizona
USS Arkansas
USS California
USS Colorado
USS Idaho
USS Indiana
USS Iowa
USS Maryland
USS Massachusetts
USS Mississippi
USS Missouri
USS Nevada
USS New Jersey
USS New Mexico
USS New York
USS North Carolina
USS Oklahoma
USS Pennsylvania
USS South Dakota
USS Tennessee
USS Texas
USS Washington
USS West Virginia
USS Wisconsin
USS Wyoming
Washington (BB-47)
 
Torpedobootjagers
Akatsuki
Akebono
Akigumo
Amagiri
Amatsukaze
Arashi
Ariake
Asagiri
Ayanami
Britse destroyers voor de Nederlandse marine
Britse Torpedobootjager HMS Esk (H15)
Britse Torpedobootjager HMS Glowworm (H92)
Britse Torpedobootjager HMS Greyhound (H05)
Britse Torpedobootjager HMS Hardy (H87)
Britse Torpedobootjager HMS Havock (H43)
Britse Torpedobootjager HMS Hero (H99)
Britse Torpedobootjager HMS Hotspur (H01)
Britse Torpedobootjager HMS Hunter (H35)
Britse Torpedobootjager HMS Hyperion (H97)
Britse Torpedobootjager HMS Icarus (D03)
Britse Torpedobootjager HMS Ilex (D61)
Britse Torpedobootjager HMS Imogen (D44)
Britse Torpedobootjager HMS Impulsive (D11)
Britse Torpedobootjager HMS Inglefield (D02)
Britse Torpedobootjager HMS Isis (D87)
Britse Torpedobootjager HMS Ivanhoe (D16)
Britse Torpedobootjagers van de Admiralty-klasse
Britse Torpedobootjagers van de E-klasse
Britse Torpedobootjagers van de G-klasse
Britse Torpedobootjagers van de H-klasse
Britse Torpedobootjagers van de I-klasse
Britse Torpedobootjagers van de Tribal-klasse
Britse Torpedobootjagers van de V- en W-klasse, ongewijzigd
Canadese Torpedobootjager HMCS Chaudiere (H99)
Duitse torpedobootjagers van de Z 1-klasse
Duitse Type 1934 torpedobootjagers
Fubuki
Hagikaze
Hamakaze
Hatsuharu
Hatsukaze
Hatsushimo
Hatsuyuki
Hayashio
Hibiki
HMAS Arunta
HMAS Bataan
HMAS Vampire
HMAS Vendetta
HMAS Voyager
HMAS Warramunga
HMAS Waterhen
HMCS Athabaskan
HMCS Haida
HMCS Huron
HMCS Iroquois
HMS Afridi
HMS Ashanti
HMS Bedouin
HMS Cossack
HMS Eskimo
HMS Gurkha
HMS Maori
HMS Mashona
HMS Matabele
HMS Mohawk
HMS Nubian
HMS Punjabi
HMS Sabre
HMS Saladin
HMS Sardonyx
HMS Scimitar
HMS Scout
HMS Shikari
HMS Sikh
HMS Somali
HMS Stronghold
HMS Sturdy
HMS Tartar
HMS Tenedos
HMS Thanet
HMS Thracian
HMS Venetia
HMS Wakeful
HMS Wessex
HMS Whirlwind
HMS Wivern
HMS Wren
HMS Zulu
Hr. Ms. Banckert
Hr. Ms. Banckert (2)
Hr. Ms. Campbeltown
Hr. Ms. Evertsen
Hr. Ms. Evertsen (2)
Hr. Ms. Isaac Sweers
Hr. Ms. Kortenaer
Hr. Ms. Kortenaer (2)
Hr. Ms. Marnix
Hr. Ms. Piet Hein
Hr. Ms. Piet Hein (2)
Hr. Ms. Tjerk Hiddes
Hr. Ms. Van Galen
Hr. Ms. Van Galen (2)
Hr. Ms. Van Ghent
Hr. Ms. Van Nes
Hr. Ms. Witte de With
Ikazuchi
Inazuma
Isokaze
Isonami
Japanse Torpedobootjagers van de Akatsuki-klasse
Japanse Torpedobootjagers van de Hatsuharu Klasse
Japanse Torpedobootjagers van de Kagero-klasse
Kagero
Kuroshio
Maikaze
Murakumo
Natsushio
Nenohi
Noorse Torpedobootjager KNM Sleipner (H48)
Noorse Torpedobootjagers van de Sleipner-klasse
Nowake
Oboro
Oyashio
Sagiri
Sazanami
Shikinami
Shinonome
Shirakumo
Shiranuhi
Shirayuki
Tanikaze
Tokitsukaze
Torpedobootjagers van de Admiralen-klasse
Torpedobootjagers van de Gerard Callenburgh-klasse
Turkse Torpedobootjager van de Demirhisar-klasse
Urakaze
Uranami
Ushio
Usugumo
Wakaba
Yugiri
Yugure
Yukikaze
Z 1 Leberecht Maass
Z 2 Georg Thiele
Z 3 Max Schultz
Z 4 Richard Beitzen
ZH 1
 
Torpedoboten
Duitse Torpedoboot Albatros (T 1)
Duitse Torpedoboten van de Raubtier(II)-Klasse
Duitse Torpedoboten van de Raubvogel-Klasse
F 6
F 7
Hr. Ms. Christiaan Cornelis
Hr. Ms. G 13
Hr. Ms. G 15
Hr. Ms. G 16
Hr. Ms. H 7
Hr. Ms. H 8
Hr. Ms. MRB 50
Hr. Ms. MTB 202 (Kemphaan)
Hr. Ms. MTB 203 (Arend)
Hr. Ms. MTB 204 (Valk)
Hr. Ms. MTB 222 (Sperwer)
Hr. Ms. MTB 229 (Gier)
Hr. Ms. MTB 231 (stormvogel)
Hr. Ms. MTB 235 (Sperwer 2)
Hr. Ms. MTB 236 (Havik)
Hr. Ms. MTB 240 (Buizerd)
Hr. Ms. MTB 418
Hr. Ms. MTB 432
Hr. Ms. MTB 433
Hr. Ms. MTB 436
Hr. Ms. MTB 437
Hr. Ms. OJR 1
Hr. Ms. OJR 2
Hr. Ms. OJR 3
Hr. Ms. OJR 4
Hr. Ms. TM 10
Hr. Ms. TM 11
Hr. Ms. TM 12
Hr. Ms. TM 13
Hr. Ms. TM 14
Hr. Ms. TM 15
Hr. Ms. TM 22
Hr. Ms. TM 23
Hr. Ms. TM 24
Hr. Ms. TM 25
Hr. Ms. TM 26
Hr. Ms. TM 27
Hr. Ms. TM 28
Hr. Ms. TM 29
Hr. Ms. TM 30
Hr. Ms. TM 31
Hr. Ms. TM 32
Hr. Ms. TM 33
Hr. Ms. TM 4
Hr. Ms. TM 5
Hr. Ms. TM 51
Hr. Ms. TM 6
Hr. Ms. TM 7
Hr. Ms. TM 8
Hr. Ms. TM 9
Hr. Ms. TM I
Hr. Ms. TM II
Hr. Ms. TM III
Hr. Ms. TM IV
Hr. Ms. Z 3
Hr. Ms. Z 5
Hr. Ms. Z 6
Hr. Ms. Z 7
Hr. Ms. Z 8
Motor Torpedo Boats van de MTB 202-klasse
Motor Torpedo Boats van de MTB 418-klasse
Nederlandse torpedoboten
Nederlandse torpedomotorboten
no. 4 Vedenia
no. 5 Vantul
no. 6 Vijelia
no. 7 Viforul
no. 8 Vartejul
no. 9 Vulcanul
S 151
S 152
S 153
S 154
S 155
S 156
S 157
S 158
S 201
S 202
S 3
S 4
TM 16 tot en met TM 18
TM 19 tot en met TM 21
TM 34 tot en met TM 37
TM 52 en TM 53
TM 54 tot en met TM 61
TM 63 tot en met TM 70
Torpedoboten van de G-klasse
Torpedoboten van de Z-klasse
Torpedomotorboten van de TM 22-klasse
Torpedomotorboten van de TM 4-klasse
Torpedomotorboten van de TM 51-klasse
USS PT 368
USS PT 369
USS PT 370
USS PT 371
 
Vliegdekschepen
Amerikaanse vliegdekschepen
Amerikaanse vliegdekschepen van de Essex-klasse
Amerikaanse vliegdekschepen van de Independence-klasse
Amerikaanse vliegdekschepen van de Lexington-klasse
Amerikaanse vliegdekschepen van de Yorktown-klasse
Britse Vliegdekschepen van de Illustrious-klasse
Britse Vliegdekschip HMS Hermes (95)
Duitse vliegdekschepen van de Graf Zeppelin-klasse
HMS Formidable
HMS Illustrious
HMS Indomitable
HMS Victorious
USS Antietam
USS Bataan
USS Belleau Wood
USS Bennington
USS Bon Homme Richard
USS Boxer
USS Bunker Hill
USS Cabot
USS Cowpens
USS Enterprise
USS Essex
USS Franklin
USS Hancock
USS Hornet (CV-12)
USS Hornet (CV-8)
USS Independence
USS Intrepid
USS Kearsarge
USS Lake Champlain
USS Langley (CV-1)
USS Langley (CV-27)
USS Lexington (CV-16)
USS Lexington (CV-2)
USS Leyte
USS Monterey
USS Oriskany
USS Philippine Sea
USS Princeton (CV-23)
USS Princeton (CV-37)
USS Randolph
USS Ranger (CV-4)
USS Robin
USS San Jacinto
USS Saratoga
USS Shangri-La
USS Tarawa
USS Ticonderoga
USS Valley Forge
USS Wasp (CV-18)
USS Wasp (CV-7)
USS Yorktown (CV-10)
USS Yorktown (CV-5)
 
Zware-kruisers
Admiral Graf Spee
Admiral Hipper
Admiral Scheer
Atago
Blücher
Chokai
Deutschland
HMAS Australia
HMAS Canberra
HMS Berwick
HMS Cornwall
HMS Cumberland
HMS Kent
HMS Suffolk
Japanse Zware Kruisers van de Mogami-klasse
Japanse Zware Kruisers van de Takao-klasse
Kirov
Kumano
Lützow (1929)
Lützow (1937)
Maya
Mikuma
Mogami
Prinz Eugen
Seydlitz
Suzuya
Takao
Voroshilov
Zware kruisers van de Admiral Hipper-klasse
Zware kruisers van de Kent-klasse

 

Categorieën


Deze website is een initiatief van STIWOT Alle rechten voorbehouden © 2002-2017
Hosted by Vevida. Privacyverklaring, cookies, disclaimer en copyright.